Телефонен указател на Общинска администрация - Петрич

Стая №

ДЛЪЖНОСТ

ТЕЛЕФОНЕН НОМЕР

ИМЕ

Стая 101

Дежурна Стая

69 144

222 66

Петър Бегинов

Борис Петров

Борислав Ружкин

Красимир Ангов

Йордан Карагьозов

Стая 102

Каса

69 116

Красимира Златинска

Стая 103

Н-к „ГСР”

69 100

Сима Турсинова

Стая 104

„ГСР”

69 101

Катя Костадинова

Цветанка Михайлова

Стая 105

„ГСР”

69 102

Милена Смукова

Живка Пильокова

Стая 107

Информ. Обслужване

69 103

Юлиян Антонов

Благой Китанов

Стая 108

Домакин

69 104

Атанас Атанасов

Стая 109

Деловодство

69 105

Силвия Вълчева

Стая 110

Човешки ресурси

69 106

Красимира Георгиева

 

Център Административно Обслужване

69 107

Мариела Баракова

Вера Ружкина

Надежда Димитрова

 

Портиер

69 108

Камен Янчев

Стая 201

 

69 109

Кристияна Стоилова

Стая 201

Главен Секретар

69 114

0878592269

Велко Велев

Стая 202

Кмет

69 110

Димитър Бръчков

Стая 202

Технически секретар

69 112

Ваня Филипова

Стая 203

Директор „АПО, ИР”

69 113

Рилка Филипова

Стая 204

Н-к Канцелария

69 147

0879990803

Ивайло Попов

Стая 205

Бюджет

Финанси

69 115

Емилия Стамчева

Блажка Китанова

Стая 206

Евроинтеграция

6 03 91

69 141

Мария Здравкова

Зорница Авгинова

Стая 207

Н-к отдел Юрист

69 117

Ана Кирова

Светослава Христова

Стая 208

Счетоводство

69 118

Кръстана Ружкина

Евелина Митова

Петър Кючуков

Таня Попова

Стая 209

Икономически отдел

69 119

Мариела Качулева

Блажка Шапкова

Георги Гущеров

Анита Коцелова

Елена Арабаджиева

Стая 210

Главен Счетоводител

69 120

 

Стая 211

Евроинтеграция

69 121

Наталия Аврамова

Таня Пазвантова

Велик Личков

Стая 212

Зам. Кмет „ФИДУОС”

69 138

0894422511

Илко Стоянов

Стая 301

ТСУ

69 122

Антоанета Петрова

Кирил Балъкчиев

Кирил Точев

Стая 302

Зам. Кмет „ТСУ,СБ и ОР”

69 123

0879990765

Минка Салагьорова

Стая 302

Технически секретар

69 125

Ася Гогова

Стая 302

Председател ОбС

69 124

Георги Динев

Стая 303

Зам.Кмет „ХД”

69 126

0879990771

Илиана Попова

Стая 304

Земеделие

 

Архивар

69 127

Зоя Коемджиева

Валентин Тунчев

Мариела Баракова

 

Стая 305

ТСУ

69 128

Галя Терзиева

Румен Калъпсъзов

Стая 306

Технически Секретар

ОбС

Машинопис

69 129

Димитрина Донева

 

Стая 307

Директор „ТСУ”

69 133

Марияна Митрева

Десислава Цветкова

Стоян Костадинов

Стая 308

Вътрешен одит

69 130

Николай Таседжиков

Стая 309

Гл. Инжинер

69 131

Николай Попов

Стая 310

Образование

Култура

69 132

Стоян Точев

Методи Бисерков

Нина Попова

Стая 311

Директор „Образование и култура”

69 148

Светла Данаилова

 

Стая 312

Социални дейности

69 146

Нако Манастарлиев

Велина Банчева

Георги Георгиев

Стая 403

ТСУ

69 134

Румен Бохоров

Веси Филчева

Георги Анастасов

Димитрина Пардонова

Стая 404

Главен архитект

69 135

0887381082

Владимир Митрев

Стая 405

ТСУ

69 136

Христо Бакалов

Лъчезар Ковачев

Стая 406

Н-к Военен отдел

 

69 137

Валери Иванов

Стая 407

 

69 460

Елена Узунова

Костадин Стойков

Стая 408

Отдел „Общинска и държавна собственост”

69 139

Мария Шаламанова

Мария Сапунджиева

Соня Костадинова

Стая 409

„АСК”

69 140

Николай Георгиев

Мартин Димитров

Стая 410

Обществен ред и сигурност

69 145

Тильо Буров

Тодор Янаков

Даниела Литова

Стая 411

Чертожник

69 142

Лидия Грозданова

Стая 413

„ОМбП” и „Б.Д”

69 143

Георги Петров

ГУМ Домакин 69461 Боби Липошлиев


ГУМ

Каса


69462

Дафинка Андреева

Велизар Касабов


ГУМ

Експерти имоти
69463

Георги Деведжиев
Божидар Григоров
Стефан Тачев

МДТ Директор 69149  Цветков
МДТ   69466  Стоянова
МДТ Инспектори 60570